محصولات

7Wonders Duel with Pantheon expansion

از {{model.count}}

بازی فکری مدل سون واندرز دوئل+اکپنشن پنتئون

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...
تخفیف هفتگی

تخفیف هفتگی

تا سقف 20% تخفیف
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
ارسال فوری

ارسال فوری

ارسال فوری در تهران
خرید ساده

خرید ساده

سفارش رو خیلی ساده ثبت کن

در 7 Wonders: Duel، هر بازیکن، رهبری تمدّنی را برعهده گرفته و ساختمان‌هایی را بنا کرده و شگفتی‌هایی را خلق خواهد کرد. ساختمان‌ها و شگفتی‌هایی که یک بازیکن می‌سازد، روی‌هم‌رفته، شهر نامیده می‌شوند.

هر بازی، در 3 دوره برگزار شده و برای هر دوره، از یکی‌از 3 دسته کارت موجود (ابتدا، کارت‌های دوره‌ی اوّل، سپس کارت‌های دوره‌ی دوّم و در پایان، کارت‌های دوره‌ی سوّم) استفاده می‌شود. هر کارت، نماد یک ساختمان است.

همه‌ی دوره‌ها به یک شکل بازی می‌شوند و در آن‌ها، هر بازیکن، شانس بازی با تقریباً 10 کارت و به دست آوردنِ سکّه، تقویت ارتش، افزایشِ اکتشافات علمی و گسترش دادن شهر خود را دارد.

در 7Wonders: Duel، سه روش برای رسیدن به پیروزی وجود دارد: چیرگی نظامی مطلق، چیرگی علمی مطلق و پیروزی مَدنی.

چیرگی نظامی مطلق و چیرگی علمیِ مطلق می‌توانند در هر لحظه از بازی، اتفاق افتاده و بازی را بلافاصله خاتمه دهند. پس‌از پایان دوره‌ی سوّم، اگر هیچ بازیکنی به چیرگیِ مطلق -نظامی یا علمی- نرسیده باشد، مجموع امتیازات بازیکنان محاسبه شده و بازیکنی که بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، به‌عنوان برنده اعلام می‌شود.

تلاشی برای بهبود نسخه‌ی دو نفره‌ی 7 Wonders با نتیجه‌ای فوق‌العاده... در بردگیم یا بازی کارتی دوئل نیز شما، رهبر یکی‌از 7 شهر بزرگ دنیای باستان هستید که باید منابع اوّلیه را جمع‌آوری کنید، مسیرهای تجاری را گسترش دهید و برتری نظامی خود را به اثبات برسانید -البته برای انجام هر یک از این امور، باید هزینه‌ی لازم را نیز بپردازید!... شهر خود را بسازید و با خلق یک شگفتی در هنر معماری (مجسّمه‌ی ابوالهول، اهرام ثلاثه‌ی مصر، باغ‌های معلّق بابل و...)، آیندگان را حیرت‌زده کنید!...

آغاز تاریخ اشاره ای به پایان آن نمیکند!!

7Wonders Duel: Pantheon

مجموعه‌ای از خدایان تمدن‌های مختلف، از جمله خدایان یونانی، مصری، و خاورمیانه‌ای، در توسعه‌ی Pantheon به بازی فکری 7 Wonders: Duel اضافه شده است. هر کدام از خدایان، قدرت ویژه‌ای دارد که می‌توان از آن‌ها برای نیرومند کردن خود یا ایجاد مشکل برای حریفان‌تان استفاده کنید.

در این بازی رومیزی، در عصر اول (Age I)، با جمع‌آوری «نشان‌های اساطیر» مشخص می‌کنید که کدام خدایان امکان ورود به بازی را خواهند داشت. در عصر دوم (Age II)، به جمع‌آوری «نشان‌های پیشنهاد» می‌پردازید، تا به کمک آن‌ها بتوانید خدایان را در اختیار بگیرید. در نهایت، در عصر دوم (Age II) و عصر سوم (Age III) می‌توانید به جای برداشتن کارت، قدرت یکی از خداهایتان را فعال کنید. برای این‌کار، باید تمام شرایط و پیشنهادهایی را که خدای مورد نظرتان نیاز دارد، پرداخت کنید، و خدا را در کنار شهرتان قرار دهید. «آیزس» (Isis)، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از یکی از کارت‌های کنارگذاشته‌شده، یکی از عجایب خود را به رایگان بسازید. «زئوس» (Zeus)، که بالا و پایین رفتن سرش نشان‌دهنده‌ی اتفاق‌هایی که رخ خواهند داد، و اتفاق‌هایی که رخ نخواهند داد است، به شما این امکان را می‌دهد که یکی از کارت‌ها را، به همراه تمام نشان‌های اسطوره و نشان‌های پیشنهاد روی آن، از مجموعه کارت‌های بازی خارج کنید. خدای فنیقی‌ها، «تنیت» (Tanit)، که بندگانش در تجارت شهرت دارند، صندوق شما را با ۱۲ شمش طلا پر می‌کند. «انکی» (Enki)، خدای سومری‌ها که خدای تکنولوژی و اختراع است، به شما این امکان را می‌دهد که یکی از دو مهره‌ی Progress را انتخاب کنید. قدرت ویژه‌ی «مینروا» هم در این است که جلوی پیشروی مهره‌ی نظامی را به سمت شما می‌گیرد، تا به کمک آن بتوانید از شکست نظامی بگریزید.

در این بسته‌ی الحاقی از Board Game عجایب هفت‌گانه، علاوه به سه کارت Guild اضافه‌ای که در عصر سوم (Age III) مورد استقاده قرار می‌گیرند، می‌توان سه تا از پنج معبد مجلل را به بازی اضافه کرد. هر کدام از این معابد به یکی از تمدن‌های اطراف مدیترانه تعلق دارد. اگر به یکی از کارت‌های اسطوره‌ی این تمدن‌ها دست یابید، می‌توانید به رایگان معبد مربوط به آن را احداث کنید. این معابد، بسته به تعدادی که از آن‌ها ساخته باشید، ۵، ۱۲ یا ۲۱ امتیاز برای‌تان به ارمغان خواهد آورد. همچنین، در این Expansion از بوردگیم 7 Wonders Duel، دو عجایب جدید نیز به بازی اضافه شده است. «Sanctuary»، که یک نوبت به شما اضافه کرده و در به اختیار گرفتن خدایان برای‌تان تخفیف می‌گیرد؛ و «Divine Theater»، که برای‌تان امتیاز اضافه و دسترسی به خدایان بیشتر را فراهم می‌کند


سبک بازی
بازی کارتی , بازی فکری , بازی حافظه , بازی آموزشی
رده سنی
10+
تعداد بازیکن
2 نفر
مدت زمان بازی
30 تا 60 دقیقه
محتویات بسته
23 کارت دوره اول
23 کارت دوره دوم
20 کارت دوره سوم
7 کارت انجمن های صنفی
12 کارت شگفتی
4 توکن ارتش
نشان نبرد
10 توکن پیشرفت
31 سکه
دفترچه ثبت امتیازات
کتابچه قوانین بازی
برگه اطلاعات کمکی
1 عدد توکن مار
3 عدد توکن پیشرفت
1 عدد نشان مینروا
1 عدد دفترچه امتیاز
1 عدد دفترچه راهنما
1 عدد برد پانتئون
15 عدد کارت خدایان
1 عدد کارت دروازه
5 عدد کارت معبد عظیم
2 عدد کارت عجایب
10 عدد توکن اساطیری
3 عدد توکن ارائه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...